Про мене

Сухобок Марина Василівна
Вчитель української мови і літератури
Працюю в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 84 з 2010 року.
email:marisha.sukhobok@gmail.com

Шлях до професії вчителя
Сьогодення вносить свої корективи в життя людей. По-іншому сприймається школа, вчитель… Чому престиж учительської праці зведений до нуля? Чому молодь неохоче обирає професію, що сіє в дитячі серця «добре та вічне»?
Увійшовши  у школу першокласницею, я із захоплення дивилася на свою першу вчительку. Потім, у дитячих іграх, наслідувала і копіювала її мову, рухи. Напевно, саме тоді підсвідомо в мене зявилося бажання вчити дітей. Продовжується навчання. На моєму учнівському шляху зустрічаються прекрасні педагоги, які навчають жити і бути людиною. Я щиро вдячна всім моїм вчителям та наставникам!!! Далі навчання в університеті та перша педагогічна практика. Досі згадую те, з яким запалом я відвідувала кожне заняття і як кортіло  провести власний урок, залишитися сам на сам з дітьми.
І ось 2010 рік…Я досягла своєї мети – стала вчителем в  ЗОШ №84 в місті Запоріжжя і до сьогодні там працюю із задоволенням.
Вважаю, що моє завдання як вчителя полягає не лише  у тому, щоб навчити школярів, а й показати красу української мови і неповторність літератури, досліджувати її у всіх проявах. А для цього потрібно використовувати ефективні методи роботи, будувати урок так, щоб учні не лише споглядали, а й були активними учасниками творчого процесу, який допоможе пізнати і зрозуміти матеріал.
 Тому у своїй роботі я звертаю особливу увагу на особистість учня.  Адже головною метою навчання є формування національно-мовної особистості, яка характеризується свідомим ставленням до рідної мови, розвиненим мовленням,  мисленням, інтелектом, емоційно-естетичним сприйняттям текстів,  мовленнєвою пам’яттю.                                                        

Немає коментарів:

Дописати коментар